Podróże i Wakacje

Hotele – Giżycko

Off 2

Jest późne zimowe popołudnie, jednak patrząc za okno, zdawałoby by się, że to już późna noc. Mija kolejny mroźny dzień, a ja siedząc pod kocem i popijając gorącą czekoladę, przenoszę się w wyobraźni kilka miesięcy do przodu i planuję wakacyjny wyjazd.

Może kogoś to zdziwi, ale nawet nie myślę o zagranicznych kurortach, w grę nie wchodzą żadna Turcja, Grecja czy też Egipt. Nie. Ja sobie wymarzyłam urlop nad polski morzem. Już się nie mogę doczekać tych długich spacerów wzdłuż wybrzeża, podziwiania wschodu i zachodu słońca, no i oczywiście samego plażowania.
Bo rzecz jasna nie przyjmuję w ogóle do wiadomości, że pogoda może nie być taka, jaka powinna. Wolno mi, bo to tylko marzenia. Na razie, bo jeszcze nie zarezerwowałam żadnego miejsca noclegowego, ale wkrótce się tym zajmę. Myślę nawet, że na to już najwyższy czas, bo jeśli dalej będę tylko o tym myśleć, to najlepsze hotele nad morzem będą już zajęte, a mi pozostanie pole namiotowe. Podobno to też fajna sprawa, ale pozostawię to komu innemu – na wakacjach marzy mi się chociaż odrobina luksusu.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Kamera Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

    Kamera Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie, Polska – Widok na Jezioro Pogoria III: Odkryj uroki turystyczne tego regionu Województwo śląskie to z pewnością jeden z najbardziej zróżnicowanych regionów w Polsce. Z jednej strony mamy tam wspaniałe góry, a z drugiej – malownicze doliny, jeziora i rzeki. Jednym z najpiękniejszych miejsc województwa, które warto zobaczyć, jest Jezioro…

  • Apartamenty Teneryfa Costa Adeje

    Gdzie na wakacje? Stęsknieni, po długiej zimie i dwóch latach pandemii, za słońcem, ciepłem i wyjazdami, zwłaszcza zagranicznymi, z nadzieją wypatrujemy lata. Kierunków do ciepłych krajów mamy pod dostatkiem, ale który wybrać? Gdzie wyjechać? Na szczęście nie trzeba wyjeżdżać na egzotyczne Hawaje, by zanurzyć się w luksusie ciepłych, i nie tak dalekich, tropików. Jeszcze nie…