Podróże i Wakacje

Hotele Kujawsko Pomorskie

Off 3

Ciekawe hotele w Kujawsko-Pomorskiem

Kujawsko Pomorskie to województwo pełne atrakcji. Znajdziemy tam mnóstwo ciekawych zabytków sakralnych (jak np. bydgoska bazylika czy kościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w Inowrocławiu), wspaniałe zamki (w tym np. Zamek Krzyżacki w Świeciu czy niezwykły zamek w Kruszwicy), liczne muzea (zwłaszcza toruńskie planetarium), atrakcje przyrodnicze, starożytną architekturę miejską i wiele innych. Nic więc dziwnego, że wielu turystów – zarówno z Polski, jak i zza granicy – chce to województwo zwiedzić.

W związku z powyższym, jeśli chodzi o hotele Kujawsko Pomorskie ma do zaoferowania naprawdę wiele. Nie wszystkie z nich mają oczywiście najwyższy standard, ale jest sporo, w których warto przenocować. I tak jednym z ciekawszych jest niewątpliwie Park Hotel Bydgoszcz blisko bydgoskiego Starego Miasta. Jest to hotel trzygwiazdkowy, który klienci doceniają przede wszystkim ze względu na standard pokojów (klimatyzacja, telewizor LCD itd.), aczkolwiek i wspomniana lokalizacja nie jest tu bez znaczenia.

Inną wartą uwagi propozycją jest Hotel Zawisza – również w Bydgoszczy, aczkolwiek bliżej centrum i posiadający dwie gwiazdki. Tu także zwraca się uwagę na wysoki standard pokojów i chociażby na bezpłatny parking. Jak jednak wspomnieliśmy: jeśli chodzi o hotele Kujawsko Pomorskie ma do zaoferowania sporo, zatem wyżej wymienione to tylko dwa z wielu przykładów. Zanim zdecydujemy się więc na zarezerwowanie noclegu, warto dokładnie przeanalizować oferty – na pewno znajdziemy w nich coś dla siebie.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Domki letniskowe Sianożęty

    Tajemnicze miejsca blisko nadmorskich kurortów Zachodniopomorskie to nieco mniej znany i oblegany rejon Polski. Może więc stać się gratką dla amatorów odkrywania ciekawych i nieznanych zakątków kraju. Znajdują się tu bowiem liczne miejsca, które nie są tak znane i licznie odwiedzane przez turystów, a które warto zobaczyć. Ciekawą bazą wypadową mogą stać się domki letniskowe…

  • Apartamenty Teneryfa Costa Adeje

    Gdzie na wakacje? Stęsknieni, po długiej zimie i dwóch latach pandemii, za słońcem, ciepłem i wyjazdami, zwłaszcza zagranicznymi, z nadzieją wypatrujemy lata. Kierunków do ciepłych krajów mamy pod dostatkiem, ale który wybrać? Gdzie wyjechać? Na szczęście nie trzeba wyjeżdżać na egzotyczne Hawaje, by zanurzyć się w luksusie ciepłych, i nie tak dalekich, tropików. Jeszcze nie…