Podróże i Wakacje

Kwatery – Giżycko

Off 5

Co można robić, będąc w Międzyzdrojach? Naprawdę wiele, bo to właśnie ta miejscowość nastawiona jest na turystów, chcąc wyłącznie na nich zarabiać w okresie letnim i wakacyjnym. Każdego lata Międzyzdroje otwierają m.in. swoje niewielkie, wesołe miasteczko. Umieszczono w nim m.in. prawdziwą wyrzutnię gwarantującą niesamowite emocje, wielki młyn, kilka kolejek dla dzieci oraz strzelnice, dzięki którym można wygrać wspaniałe nagrody (głównie maskotki). Mając zarezerwowane Kwatery Miedzyzdroje, nikt na swoich wakacjach nie będzie się nudzić. Gdy pogoda przestanie dopisywać, wystarczy odwiedzić jeden z obiektów zamkniętych – np. muzeum figur woskowych. Pojawiły się w nim figury najsłynniejszych osób z całego świata oraz prawdziwych gwiazd Hollywood. Podpisy tych znanych osób znaleźć można natomiast na alei sław, którą bez problemu się odnajduje, ponieważ leży ona przy samym centrum miasta. Międzyzdroje oprócz tego zachwycą każdego miłośnika natury, pozwalając mu wejść do niesamowitego parku przyrodniczego.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Pensjonat w Beskidzie Niskim

    Pensjonat w Beskidzie Niskim Karpaty to doskonałe miejsce na letni oraz zimowy wypoczynek dla wszystkich miłośników górskiego krajobrazu, a także gości pragnących niezapomnianych doznań. Graniczący z Bieszczadami Beskid Niski od lat przyciąga wielu turystów swoim pięknem i naturalnością. Wielbiciele tego wyjątkowego klimatu niewątpliwie odnajdą się wśród walorów naszego terenu, przemierzając kolejne szlaki turystyczne oraz rezerwaty…

  • Pokoje do wynajęcia Ruciane Nida

    Ruciane Nida- pokoje do wynajęcia Ruciane Nida to piękne miasto w Polsce w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim. Ruciane Nida jest gminą miejsko- wiejską. Położona nad jeziorami Nidzkim i Guzianką Wielką. Przez to miasto przepływa rzeka Nidka i otaczają ją lasy Puszczy Piskiej. W miejscowości tej istnieje bardzo dużo atrakcji turystycznych wartych poznania i odwiedzenia….