Podróże i Wakacje

Podróżnicze kwatery dla bardziej i mniej wymagających

Off 3

Kwatery nad Biebrzą i kwatery prywatne Sanok

Podróżnicze kwatery dla bardziej i mniej wymagających

Turystyka w Polsce rozwija się coraz lepiej. Szczególnie w okresie wakacyjnych urlopów – od czerwca do września – osoby prowadzące pensjonaty, właściciele gospodarstw agroturystycznych czy domków na wynajem odnotowują wysokie zainteresowanie swoją działalnością.
Dość popularne stało się w ostatnich latach biwakowanie pod namiotem, zatem pola namiotowe także rzadko w gorące dni świecą pustkami.

Wielu turystów ceni sobie spokój i bliski kontakt z naturą. Naprzód ich potrzebom wychodzą ludzie udostępniający kwatery nad Biebrzą. Okolice tej rzeki położonej w północno-wschodniej Polsce sprzyjają dobremu odpoczynkowi. Spływy kajakowe, tratwowe, malownicze Bagna Biebrzańskie – można tam znaleźć wiele atrakcji.

O Bieszczadach – dzikiej, górskiej krainie powstają niezliczone piosenki i książki. Ze względu na walory historyczne, turyści w drodze na szlaki chętnie odwiedzają pobliskie miasteczka, np. Zamek Królewski w Sanoku. Miejsc dla przybyszów jest sporo. W kwatery prywatne Sanok wręcz opływa, istnieje również pensjonat.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Domki letniskowe Sianożęty

    Tajemnicze miejsca blisko nadmorskich kurortów Zachodniopomorskie to nieco mniej znany i oblegany rejon Polski. Może więc stać się gratką dla amatorów odkrywania ciekawych i nieznanych zakątków kraju. Znajdują się tu bowiem liczne miejsca, które nie są tak znane i licznie odwiedzane przez turystów, a które warto zobaczyć. Ciekawą bazą wypadową mogą stać się domki letniskowe…

  • Wycieczka do Budapesztu

    Wycieczka do Budapesztu Budapeszt to przepiękne, majestatyczne miasto nad brzegiem Dunaju. Liczne zabytki oraz spora baza gastronomiczna, zachęcają turystów z całego świata do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca. Wycieczka do Budapesztu jest łatwa do zorganizowania. Z Polski można się tam dostać stosunkowo szybko pociągiem, który jedzie m.in. przez Bratysławę, więc po drodze można dodatkowo zwiedzić inne…