Podróże i Wakacje

Pojezierze drawskie hotel z basenem

Off 5

Poznaj samego siebie (i pływaj z radością)

Ach, hotel z basenem – do tego westchnienia sprowadzają się wakacyjne marzenia wielu Polaków. Na szczęście branża hotelowa odpowiada na te zapotrzebowania i „popluskać się” możemy w coraz większej liczbie hoteli.

Basen basenowi jednak nierówny, dlatego żeby uniknąć rozczarowań, warto przed urlopem zrobić drobny rachunek sumienia i uczciwie ocenić swoje oczekiwania.

Czy bardziej zależy nam na pływaniu nieomal sportowym, dla dyscypliny, porannej pobudki i spalenia kalorii, czy też wolimy raczej przebywać w wodzie tylko dla relaksu i tak naprawdę najbardziej ucieszyłoby nas jacuzzi oraz sauna? Czy poza basenem oczekujemy jeszcze jakichś pielęgnacyjnych lub odprężających zabiegów, takich jak masaż? Wreszcie – jak dużo czasu i w jakich godzinach zamierzamy spędzać poza hotelem.

Od odpowiedzi na te pytania zależy, jakie parametry hotelowego basenu będą dla najważniejsze – długość i głębokość czy też raczej obfitość „okołobasenowych” atrakcji typu jacuzzi, albo może godziny otwarcia basenu dla gości?

Rzecz może wydawać się błaha, warto jednak poświęcić jej trochę uwagi, bo jeśli dobrze skalibrujemy swoje potrzeby, nasz pobyt w hotelu z basenem z pewnością będzie udany!

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Tanie loty do Barcelony

    Lecimy do Barcelony Zapewne każdemu z nas marzy się podróż do Barcelony. Miasto w północno – wschodniej Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym, jest oddalone o 110 km na południe od grzbietów Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Największe atrakcje turystyczne Barcelony jest : Sagrada Familia jest to secesyjny kościół w Katalonii, uważany za główne osiągnięcie projektanta Antoniego Gaudiego,…

  • Pokoje gościnne Białka Tatrzańska

    Co robić w Białce Tatrzańskiej, gdy pogoda nie dopisuje? Wakacje zawsze staramy się planować w taki sposób, by podczas nich móc napawać się piękną pogodą – wysokimi temperaturami powietrza, bezwietrzną aurą i rozgrzewającym nas słońcem. Nie wszystko jednak jesteśmy w stanie przewidzieć. Prognozy bywają omylne, więc może zdarzyć się tak, że zarezerwujemy pokoje gościnne Białka…