Podróże i Wakacje

Pomysł na prezent – skok spadochronem!

Off 8

Pomysł na prezent – skok spadochronem!
Szukasz pomysłu na prezent dla osoby nieco szalonej. Takiej, którą nie usiedzi w miejscu, nie boi się próbować nowych rzeczy? Czyż wykupienie skoku spadochronem jest jest wspaniałym pomysłem? Super! Tylko, od czego zacząć? Nic prostszego. Na początek, musisz wyszukać szkołę specjalizującą się w szkoleniu w tym zakresie. Najbardziej nowoczesne są Kursy i szkolenia spadochronowe AFF. Jest to metoda bezpieczna, dostarczająca kursantowi niezbędną teorię jak i praktykę.
Na szkolenie, przed pierwszym samodzielnym skokiem trzeba przeznaczyć około dwa weekendy albo poświecić jeden długi weekend. Zanim nastąpi pierwszy skok, kursant jest przygotowywany w zakresie budowy i obsługi spadochronu, oraz wykonuje kilka skoków próbnych. Szkoły organizujące kursy, zazwyczaj zapewniają strój oraz wypożyczają spadochron, w niektórych ośrodkach możliwe jest również wykupienie noclegu.
Niewątpliwym atutem takiego prezentu jest to, że skok może zostać nagrany. Dla obdarowanego, nic przyjemniejszego, jak przeżyć skok, a potem podzielić się radością i nagraniem z przyjaciółmi.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Wycieczka do Budapesztu

    Wycieczka do Budapesztu Budapeszt to przepiękne, majestatyczne miasto nad brzegiem Dunaju. Liczne zabytki oraz spora baza gastronomiczna, zachęcają turystów z całego świata do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca. Wycieczka do Budapesztu jest łatwa do zorganizowania. Z Polski można się tam dostać stosunkowo szybko pociągiem, który jedzie m.in. przez Bratysławę, więc po drodze można dodatkowo zwiedzić inne…

  • Pensjonat z basenem w górach

    Wybór miejsca noclegowego na wakacje Gdy zaczynasz planować jakieś dłuższe, tygodniowe albo wręcz dwutygodniowe wakacje, sporo wysiłku wkładasz w znalezienie jak najlepszej kwatery noclegowej, czyli miejsca, które na ten krótki czas stanie się twoim zastępczym domem. Wybór zakwaterowania powinien być podyktowany paroma czynnikami. Liczą się na pewno warunki panujące w poszczególnych obiektach, ich wygląd, lokalizacja…