Podróże i Wakacje

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci – Giżycko

Off 3

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem jest formą w której łączy się aktywną rehabilitację wraz z wypoczynkiem. Głównymi celami takiego wyjazdu są poprawa sprawności, wyrobienie zaradności oraz ogólne rozwijanie zainteresowań. Bardzo ważnym jednak jest to, aby charakter takiego wyjazdu dobrać odpowiednio do schorzenia występującego u dziecka. Pozwoli to w najbardziej efektywny sposób poprawić sprawność psychofizycznych. Wątkiem dodatkowym jest rozwijanie umiejętności społecznych uczestnika, między innymi dzięki nawiązaniu oraz rozwijaniu kontaktu z pozostałymi dziećmi, a także branie udziału w pozostałych zajęciach grupowych przewidzianych w ramach programu. Udział w takim rodzaju przedsięwzięcia jest dla dziecka odskocznią od życia codziennego gdzie wykwalifikowana kadra w sposób profesjonalny oraz z dużym poczuciem empatii dba o prawidłowy przebieg wyjazdu. Dodatkowym atutem jest miejsca docelowe w którym się on odbywa, gdyż morze, poza oczywistymi atutami krajobrazowymi, dostarcza organizmowi także jodu, który bardzo korzystnie wpływa na zdrowie.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Pokoje do wynajęcia Ruciane Nida

    Ruciane Nida- pokoje do wynajęcia Ruciane Nida to piękne miasto w Polsce w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim. Ruciane Nida jest gminą miejsko- wiejską. Położona nad jeziorami Nidzkim i Guzianką Wielką. Przez to miasto przepływa rzeka Nidka i otaczają ją lasy Puszczy Piskiej. W miejscowości tej istnieje bardzo dużo atrakcji turystycznych wartych poznania i odwiedzenia….

  • Tanie loty do Paryża

    Tanie bilety do Francji Zbliża się lato a wraz z nim okres naszego wymarzonego urlopu. Po ciężkim roku pracy każdy z nas potrzebuje wypoczynku. Sposobów na relaks jest wiele, pewnie każdy z nas wie, gdzie i jak najlepiej wypocznie. Jeden woli błogie wylegiwanie się na plaży, drugi lubi górskie wędrówki, a trzeci np w tym…