Podróże i Wakacje

W biurze turystycznym znaleźliśmy ofertę – Bory Tucholskie

Off 6

Sam środek lata, wakacje, szukamy propozycji jak najlepszego wypoczynku.

W biurze turystycznym znaleźliśmy ofertę – Bory Tucholskie.
Czytając propozycję, z niedowierzaniem dowiedzieliśmy się, że jest w Polsce takie miejsce.
Zrozumieliśmy, że Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem zorganizują w każdym szczególe, posiadając tak rozległą bazę noclegową, gastronomiczną i co najważniejsze rozrywkową.
Gdzie są Bory Tucholskie i czym w ogóle są Bory Tucholskie?
Bory Tucholskie to wielki kompleks lasów, w Borach Tucholskich jest wiele jezior, Bory Tucholskie znajdują się w województwie Pomorsko-Kujawskim i wreszcie Bory Tucholskie to Park Narodowy i rezerwaty.
Jedyne miejsce gdzie przybliżymy dzieciom tak dokładnie przyrodę,
dzięki pieszym i rowerowym wycieczkom poznamy i zobaczymy zwierzęta, roślinność, o której czytalibyśmy tylko w książkach.
Spływy kajakowe, łowienie ryb, czyste plaże, jeziora, terenowe zabawy, wieczorne grillowanie przy pensjonatach, jazda konna po lesie, to wszystko sprawi, że nie zanudzimy się.
Toteż. Jedziemy w Bory!!!

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Czarter jachtów Grecja

    Prosty wynajem jachtów Marzysz o nietypowych wakacjach w Grecji? Gdy nudzi Cię klasyczny odpoczynek na przyhotelowej plaży i mieszkanie w domkach, wynajem jachtu byłby idealną opcją. W szczególności, że nigdy nie było to tak łatwe, proste i przyjemne. Wystarczy, że w przeglądarkę internetową wpiszemy „Czarter jachtów Grecja”, a pojawią nam się najrozmaitsze oferty wynajmów. Co…

  • Pokoje gościnne Witów

    Jak wybierać pokoje gościnne Witów? Górska wieś Witów, ścieląca się u podnóża Tatr przyciąga do siebie turystów zarówno zimą, jak i latem. Dla każdego z nas pokoje gościnne Witów stoją otworem, ale musimy liczyć się z tym, że na ostatnią chwilę nie należy zwlekać z ich rezerwacją. Rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki. Jakie pokoje…