Podróże i Wakacje

Wypożyczalnia samochodów – Giżycko

Off 26

Podstawą ofert wypożyczalni aut są pojazdy osobowe różnych klas (kompaktowe, miejskie) oraz samochody dostawcze. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również 9-osobowe busy, które idealnie sprawdzają się w przypadku wyjazdów na rodzinne imprezy, firmowe konferencje czy szkolenia.
Pod uwagę warto wziąć wyposażenie auta dostępne w standardzie. Obecnie niemal każda wypożyczalnia samochodów Warszawa posiada w swojej ofercie pojazdy z klimatyzacją, elektronicznymi szybami. W standardzie może znaleźć się również radio i odtwarzacz CD. Za dodatkową opłatą często można zamówić zamontowanie fotelika dziecięcego czy nawigacji GPS. Takie udogodnienia zwykle sprawdzą się podczas dalszych podróży rodzinnych.
Jeżeli interesuje nas samochód z OC sprawcy, warto pamiętać, że klasa auta nie może odbiegać od klasy samochodu, który uległ uszkodzeniu w wypadku. To nieco zawęża poszukiwania, a osoby wynajmujące nie mogą liczyć na to, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokryje koszty wynajmu samochodu klasy Premium w miejsce auta kompaktowego.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Tanie loty do Paryża

    Tanie bilety do Francji Zbliża się lato a wraz z nim okres naszego wymarzonego urlopu. Po ciężkim roku pracy każdy z nas potrzebuje wypoczynku. Sposobów na relaks jest wiele, pewnie każdy z nas wie, gdzie i jak najlepiej wypocznie. Jeden woli błogie wylegiwanie się na plaży, drugi lubi górskie wędrówki, a trzeci np w tym…

  • Kamera Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

    Kamera Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie, Polska – Widok na Jezioro Pogoria III: Odkryj uroki turystyczne tego regionu Województwo śląskie to z pewnością jeden z najbardziej zróżnicowanych regionów w Polsce. Z jednej strony mamy tam wspaniałe góry, a z drugiej – malownicze doliny, jeziora i rzeki. Jednym z najpiękniejszych miejsc województwa, które warto zobaczyć, jest Jezioro…