Artykuły, Felietony, Nowości, Porady, Teksty

Nepal wycieczka

Off 25

Nepal wycieczka

Każdy z nas potrzebuje czasami wytchnienia i odpoczynku. Możemy rozpatrywać pojechanie w wiele ciekawych i pięknych miejsc. Jednym z takich miejsc jest Nepal. Nepal znajduje się w środkowej części Himalajów. Graniczy od północy z Chinami, a od południa, wschodu i zachodu z Indiami.
Nepal wycieczka- to bardzo dobry pomysł i idealne miejsce.
Wbrew pozorom Nepal nie jest bogatym krajem. Jest krajem biednym, w którym dzieci pracują. Jednakże kraj ten wyodrębnia się przede wszystkim bardzo bogatą, egzotyczną kulturą i oszałamiającymi widokami krajobrazu Himalajów. Każdy z nas chciałby zobaczyć himalaje. Jedni mogą o tym tylko pomarzyć, ale ci, którzy mogą zrealizować takie marzenie powinni wybrać Nepal i wyjechać tam właśnie odpocząć.
W Nepalu możemy zwiedzić bardzo wiele ciekawych miejsc takich jak Kathmand: Durbar Square, świątynie Taledźu , świątynia Śiwy, Seto Maczhendranath najważniejsza i najpiękniej ozdobiona świątynia Kathmandu. Jednakże wyjątkowo pięknym a wręcz bajkowym widokiem jest widok na ośnieżone Himalaje, na które punkt widokowy to Dhulikhel. Możemy tam również zobaczyć przepiękny wodospad David’s Fall. Jeśli mamy szczęście możemy na safari zobaczyć tam nosorożce. Warto wykupić wycieczkę do Nepalu w tak piękne miejsce zawsze warto pojechać.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Tanie loty do Paryża

    Tanie bilety do Francji Zbliża się lato a wraz z nim okres naszego wymarzonego urlopu. Po ciężkim roku pracy każdy z nas potrzebuje wypoczynku. Sposobów na relaks jest wiele, pewnie każdy z nas wie, gdzie i jak najlepiej wypocznie. Jeden woli błogie wylegiwanie się na plaży, drugi lubi górskie wędrówki, a trzeci np w tym…

  • Trasy na wycieczki rowerowe

    Dziecko się nudzi? Wybierzcie się na wycieczkę rowerem! Na wakacje wszyscy czekają z utęsknieniem przez cały rok. Piękna pogoda i rozkwitająca natura zachęca do długiego przebywania na zewnątrz. Cieszą się tym szczególnie dzieci. Zabawa na podwórku, bieganie po łące i akrobacje na placu zabaw – to najprostsze sposoby na zapewnienie im atrakcji. Przy okazji dbamy…